Чому ми?

Happy Elk це сухі суміші швидкого приготування для подорожей. Так-так, саме сухі суміші. Чому ми не пишемо, що це сублімація? Бо так воно і є. В чому ж різниця між сушкою і сублімацією? Да і чи є вона взагалі? Сушка - спосіб збереження продуктів, що полягає в майже повному видаленні вологи з інгредієнтів страв. Сушені продукти добре зберігаються, тому що з них видаляється тільки волога. Їх аромати і консистенція практично повністю відновлюються при приготуванні. Так само і вітамінний ряд практично повністю зберігається при даному виді приготування.

Сублімація більш складний і дорогий процес. Їжа, яка підлягає сублімації, проходить кілька етапів: спочатку піддається глибокому шоковому заморожуванню, а далі - висушується в спеціальних сушарках з виморожуванням вологи. Ця технологія дозволяє на тривалий час зберігати смак продуктів, всі корисні вітаміни та мінерали. Але ця є технологія робить готову страву в 4-5 разів дорожчою за сушені аналоги. До речі, розчинна кава також готується за допомогою сублімації.Чим же зручні готові сухі суміші в поході? Все просто, це готове рішення. Не потрібно вивчати величезну кількість матеріалу, робити прорахунки та інше. Досить порахувати кількість прийомів їжі і замовити вподобані страви. При цьому вкрай зручно не тільки швидке формування харчової розкладки, а й розрахунок ваги, який займає їжа, а також підрахунок води, необхідної для її приготування. Якщо кип'ятити воду рівно в тій кількості, яка потрібна для прийому їжі, без надлишків, це істотно зменшує витрату газу і прискорює процес приготування.Та й взагалі як приємно прийти на бівак, розбити табір і поїсти. Не через годину, а практично одразу. 5-7 хвилин на те, що б закип'ятити воду і 5-7 хвилин на запарювання. І все, можна приступати до трапези. Комфорт навіть там, де його не чекаєш зустріти. Смачна їжа навіть там, де, здавалося б, це не має особливого значення.

Ми готуємо - ви мандруєте!

Happy Elk - хто цей лось і чому він щасливий!

Віталій Голіков,

засновник магазину

За будь-яким брендом, будь-якою компанією завжди стоять реальні люди. Напевно, вже прийшов час познайомитися з засновником та ідеологом Happy Elk. Завдяки йому з'явився Лось, і не просто лось, а Щасливий Лось! Так ось, це Виталий Голиков (Vitaliy Golikov). У минулому банківський співробітник. Любитель протиріч і змін, за що не раз був вигнаний і завжди радий цьому. У нього багато захоплень. Його легко підбити на щось нове. Але основне, звичайно ж, туризм. При чому з направленістю на легкоходство, прагнення до ультралайту. Звідси і така упаковка продукції: легка, міцна і, при цьому, компактна.Так ось, прийшов він у виробництво з кардинально іншої сфери. Просте захоплення туризмом поклало початок настільки цікавої справи. На допомогу тут же прийшли лінь і допитливий розум. Вони і спонукали до відмови від стандартних харчових розкладок, важких, які вимагають варіння. Відмова, за тим дослідження ринку і пошук цікавих рішень (легкі і за прийнятну ціну). В процесі пошуку з'явилося чимало знань по темі харчування і ще більше бажання розвиватися в цьому напрямку. На світ з'явився Happy Elk. Лось, тому що це близько і ми любимо «лосити», щасливий - це життєва позиція, світогляд. Але, крім того, сита людина не може бути іншою, тільки щасливою!

Наші контакти

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах